Artykuły > Wszystkie artykuły > Dwie mistrzynie Polski na podium Mistrzostw Świata!
Dwie mistrzynie Polski na podium Mistrzostw Świata! Podczas targów Beauty International Dussledorf w dniach 20-22 marca 2009 odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Stylizacji Paznokci w kategoriach ŻEL i AKRYL oraz Mistrzostwa Świata MAKE-UP. Po raz pierwszy w kilkunastoletniej historii targów Salon Wiosna, Salon Jesień polskie mistrzynie zdobyły tak wysokie miejsca. Anna Gembala-Papież, laureatka VII Mistrzostw Polski Nail Design, zajęła III miejsce podczas Międzynarodowych Mistrzostw Stylizacji Paznokci w kategorii ŻEL. III miejsce na mistrzostwach świata zajęła również Ewa Pietras, która wygrała VII Mistrzostwa Makijażu MAKE-UP. W kategorii AKRYL nasza reprezentantka zdobyła wysoką, piątą pozycję. Do sukcesu polskich reprezentantek przyczyniło się pośrednio jury, które podczas krajowego konkursu wybrało najlepsze stylistki. Anna Gembala-Papież, laureatka VII Mistrzostw Polski Nail Design; III MIEJSCE Międzynarodowe Mistrzostwa Stylizacji Paznokci w kategorii ŻEL Podczas tegorocznych Mistrzostw Międzynarodowych w Dusseldorfie miałam zaszczyt reprezentować Polskę i ostatecznie stanąć na podium z tytułem II wicemistrzyni 2009 w kategorii żel. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, bowiem poziom na międzynarodowych mistrzostwach jest już bardzo wysoki. Spotykają się tutaj najlepsi przedstawiciele różnych państw świata, często wielokrotnie utytułowani mistrzowie. W tym roku dodatkowym utrudnieniem było to, że zmieniły się zasady i regulamin. Chyba wszyscy uczestnicy mieli obawy, czy sprostają nowym wymaganiom. Po raz pierwszy konieczne było zastosowanie materiału kryjącego (kamuflażu) do przedłużenia, czy też zakrycia łożyska paznokcia. Dlatego zawsze należy bardzo dokładnie zapoznać się z obowiązującym regulaminem.
Artykuł opublikowany w magazynie Kosmetyka Profesjonalna luty 2009

© 2007 Beautify
start   |   sklep   |   forum   |   galeria   |   artykuły   |   szkolenia   |   regulamin   |   salony   |   kontakt