Artykuły > Wszystkie artykuły > Ile kosztuje żel dla jednej kientki?

Koszt użycia żeli abc nailstore

Komponenty i żele dodatkowe Impuls (produkty bardzo wydajne):

- Impuls Polar White, 15g -starcza na ok.300 klientek ~ 0,56 zł/os.
- Impuls Soft White, 15g - ok.80-100 klientek 1,80-2,50 zł/os.
- Impuls High Gloss (Rose, Aqua, Milky lub nonUV), 15gr - ok. 100-150klientek 1,10-1,70 zł/os.
        (przy opakowaniu 100g) 0,85-1,28 zł/os.
- Impuls Bond - 150 - 300 klientek 0,30-0,52 zł/os.
- Impuls Tonic - tutaj min 50 klientek ~ 0,80 zł/os.
        (przy butelce 500ml) ~ 0,56 zł/os.

Przy dodatkach więc z zależności od tego czy jest to odnowa, czy nowe modelowanie oraz w zależności od wybory białego żelu koszt waha się w granicach: 2,50-5,52zł
Nie trudno zauważyć, że pracując produktami z linii ekskluzywnej Impuls koszt jest tak samo niski jak przy tradycyjnych systemach (dzięki olbrzymiej wydajności produktów Impuls).

Żele kamuflujące (klient płaci za usługę dodatkowo):

- Impuls Nude, 15g - ok. 40-100 klientek (w zależności czy przedłużamy łożysko, czy lekko kamuflujemy niedoskonałości płytki) 1,70-4,20zł/os.

Żele budujące (generują podstawowy, główny koszt):

- Impuls Sculpture1 albo Sculpture2, 15gr - 10-25 klientek 6,75-17,00 zł/os.
        (przy 100g. opakowaniu) 5,00-12,75 zł/os.
- Perfection Crystal Clear, 20gr - 10-25 klientek 4,00-10,00 zł/os.
        (przy 100g. opakowaniu) 3,20-8,00 zł/os.

Pilniki:

pilniki Impuls abc nailstore starcza na ok 40 użyć. Zakładając, że użyłyśmy najdroższych pilników za 12zł (ten sam pilnik przy zakupie 10szt jest za 11zł) koszt na klientkę przy każdej wizycie to 30gr

Podsumowując całkowity koszt:

- budujący Perfection
od 6,50zł do 20zł.
- budujący Impuls
od 7,50 do 27zł

Od czego zależy więc całkowity koszt?

Ostateczna cena zależy od wybranej techniki, długości paznokci noszonych przez klientkę i naszej wprawy. Osoby początkujące zazwyczaj mają większe zużycie materiału od osób z większym doświadczeniem. Pamiętać też warto, że koszt maksymalny jest w założeniu że używamy wszystkich produktów, czyli np. kamuflaż za który najczęściej klientka i tak płaci np. 10zł więcej (chociaż nasz koszt za ten produkt to 1,8-4zł) Łatwo też zauważyć, że najdroższą część stanowią żele budujące, których koszt z kolei możemy zmniejszyć inwestując w większe opakowania, gdzie np żel w opakowaniu Perfection 100gr jest o 27% tańsze niż 20gr, podobnie jak Impuls gdzie 100gr jest 22% tańsze od 15gr.

Jakie są zalety używania markowych i wysokiej jakości produktów?

Użycie ekskluzywnych produktów zwiększa więc koszt usługi maksymalnie o 10zł ale dzięki nim pracuje się szybciej nawet o jedną trzecią - zarabiamy więc tyle samo w dużo krótszym czasie:
- bardzo przyspieszamy nakładanie materiału (dzięki konsystencji i napięciu powierzchniowemu),
- żele rozkładają się tak, że nie wymagają wiele obróbki,
- łatwo się piłują, więc pracujemy szybciej podczas opracowywania kształtu jak i przy odnowie,
- wysokiej jakości masą żelową możemy budować cieńsze i bardziej naturalne paznokcie (bardzo wysoka wydajność).

Klientki także zauważają wysoką jakość produktów:
- lepsza przyczepność i trwałość,
- żel wygląda dużo lepiej po kilku tygodniach noszenia,
- skórki i płytka naturalna są doskonałym stanie,
- modelowanie wygląda dużo delikatniej, naturalniej i profesjonalnie.

Artykuł opracowała:
Anna Gembala-Papież
 
 
© 2007 Beautify
start   |   sklep   |   forum   |   galeria   |   artykuły   |   szkolenia   |   regulamin   |   salony   |   kontakt